| Όνομα προϊόντος | Κουτί πρίζας για επιτραπέζια βάση |
|---|---|
| Κύριο χαρακτηριστικό | 2 πρίζες+ Διακόπτης/απενεργοποίηση ρεύματος + Φόρτιση PD 20W 3 θύρες |
| Υλικό σπιτιών | Πρόσοψη από κράμα + βάση από χάλυβα |
| Μέγεθος προϊόντος | 265(Μήκος)*118(πλάτος)*68(ύψος)χιλ |
| μέγεθος τρύπας | 225*112 χλστ |
| Όνομα προϊόντος | Αναδυόμενος φορτιστής USB κρυφής υποδοχής |
|---|---|
| Λειτουργίες | Αναδυόμενο σχέδιο+ 1 πρίζα αμερικανικού ρεύματος+ φόρτιση usb 20W + ασύρματος φορτιστής 15W |
| Υλικό προϊόντος | Πρόσοψη από κράμα + βάση ABS |
| Μέγεθος προϊόντος | 265(Μήκος)*118(πλάτος)*77(ύψος)χιλ |
| μέγεθος τρύπας | 222*109 χλστ |
| Στοιχείο προϊόντος | Αναδιπλούμενη αναδυόμενη πρίζα πύργου |
|---|---|
| Διαμορφώσεις | 3 γενικές πρίζες + 20W USB-C Charge + αναδιπλούμενο κρυφό σχέδιο |
| Υλικό | Πλαίσιο μονάδας κελύφους κράματος+ ABS |
| Ανοιχτή κατάσταση | Ø100 × 347 mm (Ύψος σε ανοιχτή κατάσταση) |
| μέγεθος τρύπας | ∅82 mm |
| Όνομα προϊόντος | Πρίζα τραπεζιού UKCA |
|---|---|
| Λειτουργίες | 2 βρετανικές πρίζες + φορτιστής usb 20W, 2 δεδομένα LAN, 1 δεδομένα HDMI |
| Υλικό προϊόντος | κράμα πρόσοψης + μεταλλική βάση |
| Μέγεθος προϊόντος | 265*130*120 χλστ |
| μέγεθος τρύπας | 252*118 χλστ |
| Όνομα προϊόντος | Υποδοχές Pop Up Αυστραλιανές πρίζες |
|---|---|
| Λειτουργίες | Δεδομένα 2 GPO 1 HDMI |
| Υλικό σπιτιών | Πρόσοψη από κράμα + βάση από χάλυβα |
| Μέγεθος προϊόντος | 265(Μήκος)*118(πλάτος)*68(ύψος)χιλ |
| μέγεθος τρύπας | 225*112 χλστ |
| Όνομα προϊόντος | Γαλλική εσοχή Pop Up ηλεκτρική πρίζα |
|---|---|
| Κύριο χαρακτηριστικό | Γαλλική πρίζα + Φόρτιση 20W + 1 HDMI + 1CAT6 |
| Υλικό σπιτιών | Πρόσοψη από κράμα + βάση από χάλυβα |
| Μέγεθος προϊόντος | 265(Μήκος)*118(πλάτος)*68(ύψος)χιλ |
| μέγεθος τρύπας | 225*112 χλστ |
| Όνομα προϊόντος | Επιτραπέζια έξοδος |
|---|---|
| Κύριο χαρακτηριστικό | 2 πρίζες 3 θύρες φόρτισης usb 20W |
| Υλικό σπιτιών | Πρόσοψη από κράμα + βάση από χάλυβα |
| Μέγεθος προϊόντος | 265(Μήκος)*118(πλάτος)*68(ύψος)χιλ |
| μέγεθος τρύπας | 225*112 χλστ |
| Όνομα προϊόντος | Συνεδριακό Ηλεκτρικό Κουτί Cubby |
|---|---|
| Λειτουργίες | 2 γενικές πρίζες + φόρτιση 65W USB + 6 καλώδια μέσω οπής + 2 δίκτυο RJ45 + φορτιστής QI 15 W |
| Υλικό προϊόντος | πλάκα πρόσοψης από κράμα + μεταλλική βάση |
| Μέγεθος προϊόντος | 175(Μήκος)*130(πλάτος)*128(ύψος)χιλ |
| μέγεθος τρύπας | 167*1117 χλστ |
| Όνομα προϊόντος | Kitchen Island Motorized Pop Up Socket |
|---|---|
| Λειτουργίες | 3 πρίζες + φόρτιση 20w usb + φορτιστής 15W QI + μηχανοκίνητο ανασυρόμενο |
| Υλικό | Πάνω από σκληρυμένο γυαλί + κέλυφος από κράμα |
| Κλειστό μέγεθος προϊόντος | ∅195*140 (ύψος) |
| μέγεθος τρύπας | ∅110 χλστ |
| Όνομα προϊόντος | Πρίζα χωνευτής βάσης με ασύρματη βάση φόρτισης 15W 3 πρίζες ρεύματος 20W φορτιστής USB Λευκό |
|---|---|
| Λειτουργίες | 3 αμερικανικές πρίζες + φόρτιση 20w usb + φορτιστής QI 15W |
| Υλικό | Πάνω από σκληρυμένο γυαλί + κέλυφος από κράμα |
| Κλειστό μέγεθος προϊόντος | ∅130*140 (ύψος) |
| μέγεθος τρύπας | ∅110 χλστ |