| Productnaam | Compacte, op een bureau gemonteerde stopcontactdoos |
|---|---|
| Belangrijkste kenmerk | 2 stopcontacten + aan/uitschakelaar + 20 W PD-oplader 3 poorten |
| Huismateriaal | Gelegeerde frontplaat + stalen basis |
| Productgrootte | 265 (lengte) * 118 (breedte) * 68 (hoogte) mm |
| gatgrootte | 225*112mm |
| Productnaam | Pop-up USB-oplader met verborgen stopcontact |
|---|---|
| Functies | Pop-up ontwerp+ 1 Amerikaans stopcontact+ 20W USB-oplader +15W draadloze oplader |
| Productmateriaal | Legering frontplaat + ABS-basis |
| Productgrootte | 265 (lengte) * 118 (breedte) * 77 (hoogte) mm |
| gatgrootte | 222*109mm |
| Productitem | Uittrekbare toren pop-up stopcontact |
|---|---|
| Configuraties | 3 universele stopcontacten + 20 W USB-C Charge + intrekbaar verborgen ontwerp |
| Materiaal | Legering omhulsel + ABS-moduleframe |
| Openstatus | Ø100 × 347mm (Hoogte in open status) |
| gatgrootte | ∅82mm |
| Productnaam | UKCA Tafelcontactdoos |
|---|---|
| Functies | 2 Britse stopcontacten + USB-oplader van 20 W, 2 LAN-gegevens, 1 HDMI-gegevens |
| Productmateriaal | aluminium frontplaat + metalen basis |
| Productgrootte | 265*130*120mm |
| gatgrootte | 252*118mm |
| Productnaam | Inbouw pop-up Australische stopcontacten |
|---|---|
| Functies | 2 GPO 1 HDMI-gegevens |
| Huismateriaal | Gelegeerde frontplaat + stalen basis |
| Productgrootte | 265 (lengte) * 118 (breedte) * 68 (hoogte) mm |
| gatgrootte | 225*112mm |
| Productnaam | Franse inbouw pop-up stopcontact |
|---|---|
| Belangrijkste kenmerk | Frans stopcontact+ 20W opladen + 1 HDMI + 1CAT6 |
| Huismateriaal | Gelegeerde frontplaat + stalen basis |
| Productgrootte | 265 (lengte) * 118 (breedte) * 68 (hoogte) mm |
| gatgrootte | 225*112mm |
| Productnaam | Tafelblad-uitlaat |
|---|---|
| Belangrijkste kenmerk | 2 stopcontacten 3 usb-oplaadpoorten 20W |
| Huismateriaal | Gelegeerde frontplaat + stalen basis |
| Productgrootte | 265 (lengte) * 118 (breedte) * 68 (hoogte) mm |
| gatgrootte | 225*112mm |
| Productnaam | Conferentie elektrische kast |
|---|---|
| Functies | 2 universele stopcontacten + 65 W USB-opladen + 6 kabeldoorvoer + 2 RJ45-netwerken + 15 W QI-oplader |
| Productmateriaal | aluminium frontplaat + metalen basis |
| Productgrootte | 175 (lengte) * 130 (breedte) * 128 (hoogte) mm |
| gatgrootte | 167*1117mm |
| Productnaam | Gemotoriseerd pop-up stopcontact op het kookeiland |
|---|---|
| Functies | 3 stopcontacten + 20 W USB-oplader + 15 W QI-oplader + gemotoriseerd intrekbaar |
| Materiaal | Bovenblad van gehard glas + aluminium schaal |
| Gesloten Productgrootte | ∅195*140 (hoogte) |
| gatgrootte | ∅110mm |
| Productnaam | Inbouwstopcontact met draadloos oplaadpad 15W 3 stopcontacten 20W USB-oplader wit |
|---|---|
| Functies | 3 Amerikaanse stopcontacten+ 20W usb-oplader+ 15W QI-oplader |
| Materiaal | Bovenblad van gehard glas + aluminium schaal |
| Gesloten Productgrootte | ∅130*140 (hoogte) |
| gatgrootte | ∅110mm |