| Ürün adı | Kompakt Masaya Monte Güç Çıkış Kutusu |
|---|---|
| Ana özellik | 2 çıkış+ Güç düğmesi/kapalı + 20W PD şarjı 3 bağlantı noktası |
| Ev Malzemesi | Alaşım ön panel + çelik taban |
| Ürün Boyutu | 265(Uzunluk)*118(genişlik)*68(yükseklik)mm |
| delik boyutu | 225*112mm |
| Ürün adı | Açılır Gizli Soket Usb Şarj Cihazı |
|---|---|
| Fonksiyonlar | Açılır tasarım+ 1 Amerikan priz+ 20W usb şarj +15W kablosuz şarj cihazı |
| Ürün malzemesi | Alaşım ön panel + ABS taban |
| Ürün Boyutu | 265(Uzunluk)*118(genişlik)*77(yükseklik)mm |
| delik boyutu | 222*109mm |
| Ürün Öğesi | Geri çekilebilir kule açılır güç soketi |
|---|---|
| Konfigürasyonlar | 3 evrensel çıkış + 20W USB-C Şarjı + geri çekilebilir gizli tasarım |
| Malzeme | Alaşım kabuk + ABS modül çerçevesi |
| Açık durum | Ø100 × 347mm (Açık durumda yükseklik) |
| delik boyutu | ∅82mm |
| Ürün adı | UKCA Masa soketi |
|---|---|
| Fonksiyonlar | 2 İngiliz elektrik prizi + 20W USB şarj cihazı, 2 LAN verisi, 1 HDMI Verisi |
| Ürün malzemesi | alaşım ön panel + metal taban |
| Ürün Boyutu | 265*130*120mm |
| delik boyutu | 252*118mm |
| Ürün adı | Gömme Açılır Avustralya Fiş Soketleri |
|---|---|
| Fonksiyonlar | 2 GPO 1 HDMI verileri |
| Ev Malzemesi | Alaşım ön panel + çelik taban |
| Ürün Boyutu | 265(Uzunluk)*118(genişlik)*68(yükseklik)mm |
| delik boyutu | 225*112mm |
| Ürün adı | Fransız Sıva Altı Açılır Elektrik Prizi |
|---|---|
| Ana özellik | Fransız elektrik prizi+ 20W Şarj + 1 HDMI + 1CAT6 |
| Ev Malzemesi | Alaşım ön panel + çelik taban |
| Ürün Boyutu | 265(Uzunluk)*118(genişlik)*68(yükseklik)mm |
| delik boyutu | 225*112mm |
| Ürün adı | Masaüstü Çıkışı |
|---|---|
| Ana özellik | 2 adet güç çıkışı 3 adet USB şarj bağlantı noktası 20W |
| Ev Malzemesi | Alaşım ön panel + çelik taban |
| Ürün Boyutu | 265(Uzunluk)*118(genişlik)*68(yükseklik)mm |
| delik boyutu | 225*112mm |
| Ürün adı | Konferans Elektrikli Saklama Kutusu |
|---|---|
| Fonksiyonlar | 2 evrensel çıkış + 65 W USB şarjı + 6 delikli kablo + 2 RJ45 ağı + 15 W QI şarj cihazı |
| Ürün malzemesi | alaşım yüz plakası + metal taban |
| Ürün Boyutu | 175(Uzunluk)*130(genişlik)*128(yükseklik)mm |
| delik boyutu | 167*1117mm |
| Ürün adı | Mutfak Adası Motorlu Açılır Priz |
|---|---|
| Fonksiyonlar | 3 priz+ 20w USB şarjı+ 15W QI şarj cihazı+ motorlu geri çekilebilir |
| Malzeme | Temperli cam üst + alaşımlı kabuk |
| Kapalı Ürün boyutu | ∅195*140(yükseklik) |
| delik boyutu | ∅110mm |
| Ürün adı | Kablosuz Şarj Pedli Gömme Montaj Çıkışı 15W 3 Elektrik Çıkışı 20W USB Şarj Cihazı Beyaz |
|---|---|
| Fonksiyonlar | 3 Amerikan prizi + 20w USB şarjı + 15W QI şarj cihazı |
| Malzeme | Temperli cam üst + alaşımlı kabuk |
| Kapalı Ürün boyutu | ∅130*140(yükseklik) |
| delik boyutu | ∅110mm |