| Ürün Öğesi | Geri çekilebilir kule açılır güç soketi |
|---|---|
| Konfigürasyonlar | 3 Amerikan prizi + 20W USB+C Şarj + geri çekilebilir gizli |
| Malzeme | Alaşım kabuk + ABS modül çerçevesi |
| Açık durum | Ø80 × 347mm (Açık durumda yükseklik) |
| delik boyutu | ∅62mm |
| Ürün Öğesi | Akıllı açılır güç istasyonu |
|---|---|
| Konfigürasyonlar | 3 schuko çıkışı + 20W USB-C Şarjı + geri çekilebilir gizli tasarım |
| Malzeme | Alaşım kabuk + ABS modül çerçevesi |
| Açık durum | Ø80* 347mm (Açık durumda yükseklik) |
| delik boyutu | ∅62mm |
| Ürün Öğesi | Akıllı açılır güç istasyonu |
|---|---|
| Konfigürasyonlar | 3 schuko çıkışı + 20W USB-C Şarjı + geri çekilebilir gizli tasarım |
| Malzeme | Alaşım kabuk + ABS modül çerçevesi |
| Açık durum | Ø80* 347mm (Açık durumda yükseklik) |
| delik boyutu | ∅62mm |
| Ürün Öğesi | Geri çekilebilir kule açılır güç soketi |
|---|---|
| Konfigürasyonlar | 3 Amerikan prizi + 20W USB+C Şarj + geri çekilebilir gizli |
| Malzeme | Alaşım kabuk + ABS modül çerçevesi |
| Açık durum | Ø80 × 347mm (Açık durumda yükseklik) |
| delik boyutu | ∅62mm |
| Ürün Öğesi | Geri çekilebilir kule açılır güç soketi |
|---|---|
| Konfigürasyonlar | 3 Amerikan prizi + 20W USB+C Şarj + geri çekilebilir gizli |
| Malzeme | Alaşım kabuk + ABS modül çerçevesi |
| Açık durum | Ø80 × 347mm (Açık durumda yükseklik) |
| delik boyutu | ∅62mm |
| Ürün Öğesi | Geri çekilebilir kule açılır güç soketi |
|---|---|
| Konfigürasyonlar | 3 Britanya Birleşik Krallık prizi + 20W USB-C Şarjı + geri çekilebilir gizli tasarım |
| Malzeme | Alaşım kabuk + ABS modül çerçevesi |
| Açık durum | Ø80 × 347mm (Açık durumda yükseklik) |
| delik boyutu | ∅62mm |
| Ürün Öğesi | Geri çekilebilir kule açılır güç soketi |
|---|---|
| Konfigürasyonlar | 3 Britanya Birleşik Krallık prizi + 20W USB-C Şarjı + geri çekilebilir gizli tasarım |
| Malzeme | Alaşım kabuk + ABS modül çerçevesi |
| Açık durum | Ø80 × 347mm (Açık durumda yükseklik) |
| delik boyutu | ∅62mm |
| Ürün adı | Konferans Masası Bağlantı Kutusu |
|---|---|
| Fonksiyonlar | 1 evrensel çıkış+20W USB şarjı + 3 delikli kablo+ RJ45 ağı + HDMI + USB3.0 verileri+ Type C verileri |
| Ürün malzemesi | alaşım yüz plakası + metal taban |
| Ürün Boyutu | Üst panel ∅166mm * Yükseklik 183mm |
| delik boyutu | ∅152mm |
| Öğe Adı | UKCA Standart Gömülü Masaüstü Soketi TİP G |
|---|---|
| En çok özellik | 2 tip G soket+ 20W USB şarjı+ 2 CAT6 RJ45 +1 HDMI |
| Ev Malzemesi | Alaşım ön panel + çelik taban |
| Ürün Boyutu | 265 mm (Uzunluk) × 130 mm (Genişlik) × 125 mm (Yükseklik) |
| delik boyutu | 225*112mm |
| Öğe Adı | Çok Fonksiyonlu Açılır Priz Kutusu |
|---|---|
| En çok özellik | 2 çıkış+ RJ45 AĞ + HDMI+VGA+USB verileri+ 3.5Ses jakı |
| Ev Malzemesi | Alaşım ön panel + çelik taban |
| Ürün Boyutu | 265(Uzunluk)*118(genişlik)*68(yükseklik)mm |
| delik boyutu | 225*112mm |