| Pozycja produktu | Wysuwane gniazdo zasilania w kształcie wieży |
|---|---|
| Konfiguracje | 3 amerykańskie gniazdka + 20W USB+C Charge + chowany, ukryty |
| Tworzywo | Obudowa ze stopu + rama modułu ABS |
| Stan otwarty | Ø80 × 347 mm (wysokość w stanie otwartym) |
| rozmiar otworu | ∅62mm |
| Pozycja produktu | Inteligentna elektrownia typu pop-up |
|---|---|
| Konfiguracje | 3 gniazda Schuko + ładowanie USB-C 20 W + wysuwana, ukryta konstrukcja |
| Tworzywo | Obudowa ze stopu + rama modułu ABS |
| Stan otwarty | Ø80* 347mm (wysokość w stanie otwartym) |
| rozmiar otworu | ∅62mm |
| Pozycja produktu | Inteligentna elektrownia typu pop-up |
|---|---|
| Konfiguracje | 3 gniazda Schuko + ładowanie USB-C 20 W + wysuwana, ukryta konstrukcja |
| Tworzywo | Obudowa ze stopu + rama modułu ABS |
| Stan otwarty | Ø80* 347mm (wysokość w stanie otwartym) |
| rozmiar otworu | ∅62mm |
| Pozycja produktu | Wysuwane gniazdo zasilania w kształcie wieży |
|---|---|
| Konfiguracje | 3 amerykańskie gniazdka + 20W USB+C Charge + chowany, ukryty |
| Tworzywo | Skorupa ze stopu + rama modułu ABS |
| Stan otwarty | Ø80 × 347 mm (wysokość w stanie otwartym) |
| rozmiar otworu | ∅62mm |
| Pozycja produktu | Wysuwane gniazdo zasilania w kształcie wieży |
|---|---|
| Konfiguracje | 3 amerykańskie gniazdka + 20W USB+C Charge + chowany, ukryty |
| Tworzywo | Skorupa ze stopu + rama modułu ABS |
| Stan otwarty | Ø80 × 347 mm (wysokość w stanie otwartym) |
| rozmiar otworu | ∅62mm |
| Pozycja produktu | Wysuwane gniazdo zasilania w kształcie wieży |
|---|---|
| Konfiguracje | 3 gniazdka w Wielkiej Brytanii + ładowanie USB-C 20 W + wysuwana, ukryta konstrukcja |
| Tworzywo | Obudowa ze stopu + rama modułu ABS |
| Stan otwarty | Ø80 × 347 mm (wysokość w stanie otwartym) |
| rozmiar otworu | ∅62mm |
| Pozycja produktu | Wysuwane gniazdo zasilania w kształcie wieży |
|---|---|
| Konfiguracje | 3 gniazdka w Wielkiej Brytanii + ładowanie USB-C 20 W + wysuwana, ukryta konstrukcja |
| Tworzywo | Obudowa ze stopu + rama modułu ABS |
| Stan otwarty | Ø80 × 347 mm (wysokość w stanie otwartym) |
| rozmiar otworu | ∅62mm |
| Nazwa produktu | Skrzynka przyłączeniowa do stołu konferencyjnego |
|---|---|
| Funkcje | 1 gniazda uniwersalne + ładowanie USB 20 W + 3 kable przelotowe + sieć RJ45 + HDMI + dane USB3.0 + d |
| Materiał produktu | płyta czołowa ze stopu + metalowa podstawa |
| Rozmiar produktu | Panel górny ∅166mm * Wysokość 183mm |
| rozmiar otworu | ∅152mm |
| Nazwa przedmiotu | Standardowe gniazdo do wbudowania do komputerów stacjonarnych UKCA TYP G |
|---|---|
| Większość funkcji | 2 gniazda typu G + ładowanie USB 20 W + 2 CAT6 RJ45 + 1 HDMI |
| Materiał domu | Płyta czołowa ze stopu + stalowa podstawa |
| Rozmiar produktu | 265 mm (długość) × 130 mm (szerokość) × 125 mm (wysokość) |
| rozmiar otworu | 225*112mm |
| Nazwa przedmiotu | Wielofunkcyjna, wyskakująca skrzynka gniazdowa |
|---|---|
| Większość funkcji | 2 gniazda + SIEĆ RJ45 + HDMI+VGA+USB data + gniazdo audio 3.5 |
| Materiał domu | Płyta czołowa ze stopu + stalowa podstawa |
| Rozmiar produktu | 265 (długość) * 118 (szerokość) * 68 (wysokość) mm |
| rozmiar otworu | 225*112mm |