| Product Item | Retractable Tower Pop Up Power Socket |
|---|---|
| Configurations | 3 American Outlets + 20W USB+C Charge + Retractable Hidden |
| Material | Alloy Shell+ ABS Module Frame |
| Open Status | Ø80 × 347mm (Height In Open Status) |
| Hole Size | ∅62mm |
| Product Item | Smart Pop Up Power Station |
|---|---|
| Configurations | 3 Schuko Outlets+ 20W USB-C Charge + Retractable Hidden Design |
| Material | Alloy Shell+ ABS Module Frame |
| Open Status | Ø80* 347mm (Height In Open Status) |
| Hole Size | ∅62mm |
| Product Item | Smart Pop Up Power Station |
|---|---|
| Configurations | 3 Schuko Outlets+ 20W USB-C Charge + Retractable Hidden Design |
| Material | Alloy Shell+ ABS Module Frame |
| Open Status | Ø80* 347mm (Height In Open Status) |
| Hole Size | ∅62mm |
| Product Item | Retractable Tower Pop Up Power Socket |
|---|---|
| Configurations | 3 American Outlets + 20W USB+C Charge + Retractable Hidden |
| Material | Aalloy Shell+ ABS Module Frame |
| Open Status | Ø80 × 347mm (Height In Open Status) |
| Hole Size | ∅62mm |
| Product Item | Retractable Tower Pop Up Power Socket |
|---|---|
| Configurations | 3 American Outlets + 20W USB+C Charge + Retractable Hidden |
| Material | Aalloy Shell+ ABS Module Frame |
| Open Status | Ø80 × 347mm (Height In Open Status) |
| Hole Size | ∅62mm |
| Product Item | Retractable Tower Pop Up Power Socket |
|---|---|
| Configurations | 3 British UK Outlets+ 20W USB-C Charge + Retractable Hidden Design |
| Material | Alloy Shell+ ABS Module Frame |
| Open Status | Ø80 × 347mm (Height In Open Status) |
| Hole Size | ∅62mm |
| Product Item | Retractable Tower Pop Up Power Socket |
|---|---|
| Configurations | 3 British UK Outlets+ 20W USB-C Charge + Retractable Hidden Design |
| Material | Alloy Shell+ ABS Module Frame |
| Open Status | Ø80 × 347mm (Height In Open Status) |
| Hole Size | ∅62mm |
| Product Name | Conference Table Connectivity Box |
|---|---|
| Functions | 1 Universal Outlets+20W USB Charging + 3 Cable Through Hole+ RJ45 Network + HDMI + USB3.0 Data+ Type C Data |
| Product Material | Alloy Face Plate+ Metal Base |
| Product Size | Top Panel ∅166mm * Height 183mm |
| Hole Size | ∅152mm |
| Item Name | UKCA Standard Embedded Desktop Socket TYPE G |
|---|---|
| Most Feature | 2 Type G Sockets+ 20W Usb Charge+ 2 CAT6 RJ45 +1 HDMI |
| House Material | Alloy Faceplate+ Steel Base |
| Product Size | 265mm (Length) × 130mm (Width) × 125mm (Height) |
| Hole Size | 225*112mm |
| Item Name | Multi Function Pop Up Socket Box |
|---|---|
| Most Feature | 2 Outlets+ RJ45 NETWORK + HDMI+VGA+USB Data+ 3.5Audio Jack |
| House Material | Alloy Faceplate+ Steel Base |
| Product Size | 265(Length)*118(width)*68(height)mm |
| Hole Size | 225*112mm |