| Στοιχείο προϊόντος | Αναδιπλούμενη αναδυόμενη πρίζα πύργου |
|---|---|
| Διαμορφώσεις | 3 αμερικανικές πρίζες + 20W USB+C Charge + αναδιπλούμενο κρυφό |
| Υλικό | Πλαίσιο μονάδας κελύφους κράματος+ ABS |
| Ανοιχτή κατάσταση | Ø80 × 347 mm (Ύψος σε ανοιχτή κατάσταση) |
| μέγεθος τρύπας | ∅62 mm |
| Στοιχείο προϊόντος | Έξυπνος αναδυόμενος σταθμός παραγωγής ενέργειας |
|---|---|
| Διαμορφώσεις | 3 πρίζες schuko + φόρτιση USB-C 20W + αναδιπλούμενο κρυφό σχέδιο |
| Υλικό | Πλαίσιο μονάδας κελύφους κράματος+ ABS |
| Ανοιχτή κατάσταση | Ø80* 347mm (Ύψος σε ανοιχτή κατάσταση) |
| μέγεθος τρύπας | ∅62 mm |
| Στοιχείο προϊόντος | Έξυπνος αναδυόμενος σταθμός παραγωγής ενέργειας |
|---|---|
| Διαμορφώσεις | 3 πρίζες schuko + φόρτιση USB-C 20W + αναδιπλούμενο κρυφό σχέδιο |
| Υλικό | Πλαίσιο μονάδας κελύφους κράματος+ ABS |
| Ανοιχτή κατάσταση | Ø80* 347mm (Ύψος σε ανοιχτή κατάσταση) |
| μέγεθος τρύπας | ∅62 mm |
| Στοιχείο προϊόντος | Αναδιπλούμενη αναδυόμενη πρίζα πύργου |
|---|---|
| Διαμορφώσεις | 3 αμερικανικές πρίζες + 20W USB+C Charge + αναδιπλούμενο κρυφό |
| Υλικό | Πλαίσιο μονάδας Aalloy shell+ ABS |
| Ανοιχτή κατάσταση | Ø80 × 347 mm (Ύψος σε ανοιχτή κατάσταση) |
| μέγεθος τρύπας | ∅62 mm |
| Στοιχείο προϊόντος | Αναδιπλούμενη αναδυόμενη πρίζα πύργου |
|---|---|
| Διαμορφώσεις | 3 αμερικανικές πρίζες + 20W USB+C Charge + αναδιπλούμενο κρυφό |
| Υλικό | Πλαίσιο μονάδας Aalloy shell+ ABS |
| Ανοιχτή κατάσταση | Ø80 × 347 mm (Ύψος σε ανοιχτή κατάσταση) |
| μέγεθος τρύπας | ∅62 mm |
| Στοιχείο προϊόντος | Αναδιπλούμενη αναδυόμενη πρίζα πύργου |
|---|---|
| Διαμορφώσεις | 3 βρετανικές πρίζες στο Ηνωμένο Βασίλειο + Φόρτιση 20W USB-C + αναδιπλούμενο κρυφό σχέδιο |
| Υλικό | Πλαίσιο μονάδας κελύφους κράματος+ ABS |
| Ανοιχτή κατάσταση | Ø80 × 347 mm (Ύψος σε ανοιχτή κατάσταση) |
| μέγεθος τρύπας | ∅62 mm |
| Στοιχείο προϊόντος | Αναδιπλούμενη αναδυόμενη πρίζα πύργου |
|---|---|
| Διαμορφώσεις | 3 βρετανικές πρίζες στο Ηνωμένο Βασίλειο + Φόρτιση 20W USB-C + αναδιπλούμενο κρυφό σχέδιο |
| Υλικό | Πλαίσιο μονάδας κελύφους κράματος+ ABS |
| Ανοιχτή κατάσταση | Ø80 × 347 mm (Ύψος σε ανοιχτή κατάσταση) |
| μέγεθος τρύπας | ∅62 mm |
| Όνομα προϊόντος | Κουτί συνδεσιμότητας τραπεζιού συνεδριάσεων |
|---|---|
| Λειτουργίες | 1 πρίζες γενικής χρήσης + φόρτιση USB 20 W + 3 καλώδιο μέσω οπής + δίκτυο RJ45 + HDMI + δεδομένα USB |
| Υλικό προϊόντος | πλάκα πρόσοψης από κράμα + μεταλλική βάση |
| Μέγεθος προϊόντος | Πάνω πάνελ ∅166mm * Ύψος 183mm |
| μέγεθος τρύπας | ∅152 χλστ |
| Όνομα αντικειμένου | UKCA Standard Embedded Desktop Socket TYPE G |
|---|---|
| Τα περισσότερα χαρακτηριστικά | 2 πρίζες τύπου G+ 20W φόρτιση usb+ 2 CAT6 RJ45 +1 HDMI |
| Υλικό σπιτιών | Πρόσοψη από κράμα + βάση από χάλυβα |
| Μέγεθος προϊόντος | 265 mm (Μήκος) × 130 mm (Πλάτος) × 125 mm (Ύψος) |
| μέγεθος τρύπας | 225*112 χλστ |
| Όνομα αντικειμένου | Πολυλειτουργικό Pop Up Socket Box |
|---|---|
| Τα περισσότερα χαρακτηριστικά | 2 πρίζες+ RJ45 NETWORK + HDMI+VGA+δεδομένα USB+ 3.5 Υποδοχή ήχου |
| Υλικό σπιτιών | Πρόσοψη από κράμα + βάση από χάλυβα |
| Μέγεθος προϊόντος | 265(Μήκος)*118(πλάτος)*68(ύψος)χιλ |
| μέγεθος τρύπας | 225*112 χλστ |