| مورد محصول | سوکت پاپ آپ برج جمع شونده |
|---|---|
| تنظیمات | 3 پریز آمریکایی + شارژ 20 واتی USB+C + مخفی قابل جمع شدن |
| مواد | قاب ماژول پوسته آلیاژی + ABS |
| وضعیت باز کردن | Ø80 × 347mm (ارتفاع در حالت باز) |
| اندازه سوراخ | ∅62 میلی متر |
| مورد محصول | نیروگاه پاپ آپ هوشمند |
|---|---|
| تنظیمات | 3 خروجی شوکو + شارژ 20 واتی USB-C + طراحی مخفی قابل جمع شدن |
| مواد | قاب ماژول پوسته آلیاژی + ABS |
| وضعیت باز کردن | Ø80 * 347mm (ارتفاع در حالت باز) |
| اندازه سوراخ | ∅62 میلی متر |
| مورد محصول | نیروگاه پاپ آپ هوشمند |
|---|---|
| تنظیمات | 3 خروجی شوکو + شارژ 20 واتی USB-C + طراحی مخفی قابل جمع شدن |
| مواد | قاب ماژول پوسته آلیاژی + ABS |
| وضعیت باز کردن | Ø80 * 347mm (ارتفاع در حالت باز) |
| اندازه سوراخ | ∅62 میلی متر |
| مورد محصول | سوکت پاپ آپ برج جمع شونده |
|---|---|
| تنظیمات | 3 پریز آمریکایی + شارژ 20 واتی USB+C + مخفی قابل جمع شدن |
| مواد | قاب ماژول پوسته آلیاژی + ABS |
| وضعیت باز کردن | Ø80 × 347mm (ارتفاع در حالت باز) |
| اندازه سوراخ | ∅62 میلی متر |
| مورد محصول | سوکت پاپ آپ برج جمع شونده |
|---|---|
| تنظیمات | 3 پریز آمریکایی + شارژ 20 واتی USB+C + مخفی قابل جمع شدن |
| مواد | قاب ماژول پوسته آلیاژی + ABS |
| وضعیت باز کردن | Ø80 × 347mm (ارتفاع در حالت باز) |
| اندازه سوراخ | ∅62 میلی متر |
| مورد محصول | سوکت پاپ آپ برج جمع شونده |
|---|---|
| تنظیمات | 3 خروجی بریتانیا در بریتانیا + شارژ 20 واتی USB-C + طراحی مخفی قابل جمع شدن |
| مواد | قاب ماژول پوسته آلیاژی + ABS |
| وضعیت باز کردن | Ø80 × 347mm (ارتفاع در حالت باز) |
| اندازه سوراخ | ∅62 میلی متر |
| مورد محصول | سوکت پاپ آپ برج جمع شونده |
|---|---|
| تنظیمات | 3 خروجی بریتانیا در بریتانیا + شارژ 20 واتی USB-C + طراحی مخفی قابل جمع شدن |
| مواد | قاب ماژول پوسته آلیاژی + ABS |
| وضعیت باز کردن | Ø80 × 347mm (ارتفاع در حالت باز) |
| اندازه سوراخ | ∅62 میلی متر |
| نام محصول | جعبه اتصال میز کنفرانس |
|---|---|
| توابع | 1 پریز جهانی + شارژ USB 20 واتی + 3 کابل از طریق سوراخ + شبکه RJ45 + HDMI + داده USB3.0 + داده نوع C |
| مواد محصول | صفحه آلیاژی + پایه فلزی |
| اندازه محصول | پانل بالایی ∅166mm * ارتفاع 183mm |
| اندازه سوراخ | ∅152 میلی متر |
| نام مورد | سوکت رومیزی تعبیه شده استاندارد UKCA TYPE G |
|---|---|
| بیشترین ویژگی | 2 سوکت نوع G + شارژ USB 20 واتی + 2 عدد CAT6 RJ45 + 1 HDMI |
| مصالح خانه | صفحه روکش آلیاژی + پایه فولادی |
| اندازه محصول | 265 میلی متر (طول) × 130 میلی متر (عرض) × 125 میلی متر (ارتفاع) |
| اندازه سوراخ | 225*112 میلی متر |
| نام مورد | جعبه سوکت پاپ آپ چند منظوره |
|---|---|
| بیشترین ویژگی | 2 خروجی + RJ45 NETWORK + HDMI + VGA + دیتا USB + جک 3.5 صدا |
| مصالح خانه | صفحه روکش آلیاژی + پایه فولادی |
| اندازه محصول | 265 (طول) * 118 (عرض) * 68 (ارتفاع) میلی متر |
| اندازه سوراخ | 225*112 میلی متر |