| Nazwa produktu | System dźwiękowy Bluetooth w fotelu Wbudowane głośniki |
|---|---|
| Funkcje | Sofa USBA + ładowanie USBC + odtwarzacz muzyki Bluetooth + bezprzewodowa ładowarka QI 15 W |
| Materiał produktu | Plastik ABS |
| Rozmiar produktu | 274 mm* 140 mm |
| rozmiar otworu | 249*109mm |
| Nazwa produktu | Rozkładana sofa Głośnik Bluetooth |
|---|---|
| Funkcje | Ładowanie sofy przez USB + odtwarzacz muzyki przez Bluetooth |
| Materiał produktu | Plastik ABS |
| Rozmiar produktu | ∅94mm* 80(wysokość)mm |
| rozmiar otworu | ∅67mm |
| Nazwa produktu | System dźwiękowy Bluetooth w fotelu Wbudowane głośniki |
|---|---|
| Funkcje | Sofa USBA + ładowanie USBC + odtwarzacz muzyki Bluetooth + bezprzewodowa ładowarka QI 15 W |
| Materiał produktu | Plastik ABS |
| Rozmiar produktu | 274 mm* 140 mm |
| rozmiar otworu | 249*109mm |
| Nazwa produktu | Rozkładana sofa Głośnik Bluetooth |
|---|---|
| Funkcje | Ładowanie sofy przez USB + odtwarzacz muzyki przez Bluetooth |
| Materiał produktu | Plastik ABS |
| Rozmiar produktu | ∅94mm* 80(wysokość)mm |
| rozmiar otworu | ∅67mm |
| Nazwa produktu | Wbudowany w sofę system głośników Bluetooth |
|---|---|
| Funkcje | odtwarzacz muzyki Bluetooth na sofie |
| Materiał produktu | Plastik ABS |
| Kontroler BluetoothRozmiar produktu | 122*50*26mm |
| Rozmiar otworu głośnika | ∅93mm |
| Nazwa produktu | System dźwiękowy Bluetooth w fotelu Wbudowane głośniki |
|---|---|
| Funkcje | Sofa USBA + ładowanie USBC + odtwarzacz muzyki Bluetooth + bezprzewodowa ładowarka QI 15 W |
| Materiał produktu | Plastik ABS |
| Rozmiar produktu | 274 mm* 140 mm |
| rozmiar otworu | 249*109mm |
| Nazwa przedmiotu | Wielofunkcyjna, wyskakująca skrzynka gniazdowa |
|---|---|
| Większość funkcji | 2 gniazda + SIEĆ RJ45 + HDMI+VGA+USB data + gniazdo audio 3.5 |
| Materiał domu | Płyta czołowa ze stopu + stalowa podstawa |
| Rozmiar produktu | 265 (długość) * 118 (szerokość) * 68 (wysokość) mm |
| rozmiar otworu | 225*112mm |