| Όνομα προϊόντος | Ενσωματωμένα ηχεία ανακλινόμενου συστήματος ήχου Bluetooth |
|---|---|
| Λειτουργίες | Καναπές USBA+USBC φόρτιση + καναπέ bluetooth music player + ασύρματος φορτιστής 15W QI |
| Υλικό προϊόντος | Πλαστικό ABS |
| Μέγεθος προϊόντος | 274mm* 140mm |
| μέγεθος τρύπας | 249*109 χλστ |
| Όνομα προϊόντος | Ανακλινόμενος Καναπές Ηχείο ήχου Bluetooth |
|---|---|
| Λειτουργίες | Φόρτιση καναπέ usb + καναπές bluetooth player |
| Υλικό προϊόντος | Πλαστικό ABS |
| Μέγεθος προϊόντος | ∅94mm* 80(ύψος)mm |
| μέγεθος τρύπας | ∅67 χλστ |
| Όνομα προϊόντος | Ενσωματωμένα ηχεία ανακλινόμενου συστήματος ήχου Bluetooth |
|---|---|
| Λειτουργίες | Καναπές USBA+USBC φόρτιση + καναπέ bluetooth music player + ασύρματος φορτιστής 15W QI |
| Υλικό προϊόντος | Πλαστικό ABS |
| Μέγεθος προϊόντος | 274mm* 140mm |
| μέγεθος τρύπας | 249*109 χλστ |
| Όνομα προϊόντος | Ανακλινόμενος Καναπές Ηχείο ήχου Bluetooth |
|---|---|
| Λειτουργίες | Φόρτιση καναπέ usb + καναπές bluetooth player |
| Υλικό προϊόντος | Πλαστικό ABS |
| Μέγεθος προϊόντος | ∅94mm* 80(ύψος)mm |
| μέγεθος τρύπας | ∅67 χλστ |
| Όνομα προϊόντος | Ενσωματωμένο σύστημα ηχείων Bluetooth για καναπέ |
|---|---|
| Λειτουργίες | καναπέ bluetooth συσκευή αναπαραγωγής μουσικής |
| Υλικό προϊόντος | Πλαστικό ABS |
| Ελεγκτής Bluetooth Μέγεθος προϊόντος | 122 *50 *26mm |
| Μέγεθος οπής ηχείου | ∅93mm |
| Όνομα προϊόντος | Ενσωματωμένα ηχεία ανακλινόμενου συστήματος ήχου Bluetooth |
|---|---|
| Λειτουργίες | Καναπές USBA+USBC φόρτιση + καναπέ bluetooth music player + ασύρματος φορτιστής 15W QI |
| Υλικό προϊόντος | Πλαστικό ABS |
| Μέγεθος προϊόντος | 274mm* 140mm |
| μέγεθος τρύπας | 249*109 χλστ |
| Όνομα αντικειμένου | Πολυλειτουργικό Pop Up Socket Box |
|---|---|
| Τα περισσότερα χαρακτηριστικά | 2 πρίζες+ RJ45 NETWORK + HDMI+VGA+δεδομένα USB+ 3.5 Υποδοχή ήχου |
| Υλικό σπιτιών | Πρόσοψη από κράμα + βάση από χάλυβα |
| Μέγεθος προϊόντος | 265(Μήκος)*118(πλάτος)*68(ύψος)χιλ |
| μέγεθος τρύπας | 225*112 χλστ |