| Productnaam | Connectiviteitsbox voor vergadertafels |
|---|---|
| Functies | 1 universele stopcontacten+20W USB-opladen + 3 kabels door gat+ RJ45 netwerk + HDMI + USB3.0 data+ T |
| Productmateriaal | aluminium frontplaat + metalen basis |
| Productgrootte | Bovenpaneel ∅166mm * Hoogte 183mm |
| gatgrootte | ∅152mm |
| Productnaam | Tafelschuifafdekking stopcontactdoos |
|---|---|
| Functies | 15W QI-oplader+ 2 universele stopcontacten+ 20W USB+ LAN + HDMI-koppeling |
| Productmateriaal | aluminium frontplaat + metalen basis |
| Productgrootte | 332*68mm |
| gat grootte | 350*100*62mm |
| Productitem | Uittrekbare toren pop-up stopcontact |
|---|---|
| Configuraties | 3 Britse Britse stopcontacten + 20 W USB-C Charge + intrekbaar verborgen ontwerp |
| Materiaal | Legering omhulsel + ABS-moduleframe |
| Openstatus | Ø80 × 347 mm (hoogte in open status) |
| gatgrootte | ∅62mm |
| Productnaam | Conferentie elektrische kast |
|---|---|
| Functies | 2 universele stopcontacten + 20 W USB-opladen + 6 kabeldoorvoer |
| Productmateriaal | aluminium frontplaat + metalen basis |
| Productgrootte | 266 (lengte) * 130 (breedte) * 128 (hoogte) mm |
| gatgrootte | 256*117mm |