| Ürün adı | Konferans Masası Bağlantı Kutusu |
|---|---|
| Fonksiyonlar | 1 evrensel çıkış+20W USB şarjı + 3 delikli kablo+ RJ45 ağı + HDMI + USB3.0 verileri+ Type C verileri |
| Ürün malzemesi | alaşım yüz plakası + metal taban |
| Ürün Boyutu | Üst panel ∅166mm * Yükseklik 183mm |
| delik boyutu | ∅152mm |
| Ürün adı | Masa slayt kapağı soket kutusu |
|---|---|
| Fonksiyonlar | 15W QI şarj cihazı+ 2 Evrensel çıkış+ 20W USB+ LAN + HDMI bağdaştırıcısı |
| Ürün malzemesi | alaşım yüz plakası + metal taban |
| Ürün Boyutu | 332*68mm |
| Delik büyüklüğü | 350*100*62mm |
| Ürün Öğesi | Geri çekilebilir kule açılır güç soketi |
|---|---|
| Konfigürasyonlar | 3 Britanya Birleşik Krallık prizi + 20W USB-C Şarjı + geri çekilebilir gizli tasarım |
| Malzeme | Alaşım kabuk + ABS modül çerçevesi |
| Açık durum | Ø80 × 347mm (Açık durumda yükseklik) |
| delik boyutu | ∅62mm |
| Ürün adı | Konferans Elektrikli Saklama Kutusu |
|---|---|
| Fonksiyonlar | 2 evrensel çıkış + 20W USB şarjı + delikten 6 kablo |
| Ürün malzemesi | alaşım yüz plakası + metal taban |
| Ürün Boyutu | 266(Uzunluk)*130(genişlik)*128(yükseklik)mm |
| delik boyutu | 256*117mm |