| Ürün adı | masa güç rondelası |
|---|---|
| Sertifika | UL |
| Malzeme | Üst temperli cam + yangına dayanıklı Abs malzemesi |
| delik boyutu | 80mm Çap |
| Accassion'ı kullan | Çoğu masa ve masaya, kanepeye, ofis, ev, okul, otel, ticari alandaki her türlü mobilyaya uyar |
| Ürün adı | Kablosuz şarjlı, Döndürülmüş Gömme Güç Kablosu |
|---|---|
| Sertifika | UL |
| Malzeme | Üst temperli cam + yangına dayanıklı Abs malzemesi |
| delik boyutu | 80mm Çap |
| Accassion'ı kullan | Çoğu masa ve masaya, kanepeye, ofis, ev, okul, otel, ticari alandaki her türlü mobilyaya uyar |
| Ürün adı | Qi Kablosuz Şarj Pedi |
|---|---|
| Sertifika | CE ROHS |
| Malzeme | Üst temperli cam + yangına dayanıklı Abs malzemesi |
| delik boyutu | 82mm Çap |
| Accassion'ı kullan | Çoğu masa ve masaya, kanepeye, ofis, ev, okul, otel, ticari alandaki her türlü mobilyaya uyar |
| Öğe Adı | Modern Stil Masaüstü Gömülü Soket |
|---|---|
| En çok özellik | 2 schuko çıkışı USB 3 bağlantı noktası 20W + LAN + HDMI Muhafaza Malzemesi |
| Ev Malzemesi | Alaşım ön panel + çelik taban |
| Ürün Boyutu | 210 mm (Uzunluk) × 129 mm (Genişlik) × 102 mm (Yükseklik) |
| delik boyutu | 197*117mm |
| Ürün adı | Mobilya Güç Merkezi |
|---|---|
| Sertifika | CE ROHS |
| Malzeme | Üst temperli cam + yangına dayanıklı Abs malzemesi |
| delik boyutu | 82mm Çap |
| Accassion'ı kullan | Çoğu masa ve masaya, kanepeye, ofis, ev, okul, otel, ticari alandaki her türlü mobilyaya uyar |
| Ürün adı | Çok Fonksiyonlu Açılır Priz Kutusu |
|---|---|
| Ana özellik | 2 Avustralya çıkışı + 20W USB şarjı |
| Ev Malzemesi | Alaşım ön panel + çelik taban |
| Ürün Boyutu | 265(Uzunluk)*118(genişlik)*68(yükseklik)mm |
| delik boyutu | 225*112mm |
| Ürün Öğesi | Geri çekilebilir kule açılır güç soketi |
|---|---|
| Konfigürasyonlar | 3 Amerikan prizi + 20W USB+C Şarj + geri çekilebilir gizli |
| Malzeme | Alaşım kabuk + ABS modül çerçevesi |
| Açık durum | Ø80 × 347mm (Açık durumda yükseklik) |
| delik boyutu | ∅62mm |
| Öğe Adı | Konferans Odası Masaüstü Bağlantı Paneli |
|---|---|
| En çok özellik | 2 Tip G soket + 10W USB şarjı +1 CAT6 RJ45 |
| Ev Malzemesi | Alaşım ön panel + çelik taban |
| Ürün Boyutu | 265 mm (Uzunluk) × 130 mm (Genişlik) × 125 mm (Yükseklik) |
| delik boyutu | 225*112mm |
| Öğe Adı | Gömülü Multimedya Güç Kutusu |
|---|---|
| En çok özellik | 2 Tip G soket 13A + 20W USB A/C şarjı +1 CAT6 RJ45+ 1 HDMI |
| Ev Malzemesi | Alaşım ön panel + çelik taban |
| Ürün Boyutu | 265 mm (Uzunluk) × 130 mm (Genişlik) × 125 mm (Yükseklik) |
| delik boyutu | 225*112mm |
| Ürün adı | Masa Altı Gizli Kablo Düzenleme Tepsisi |
|---|---|
| Fonksiyonlar | Masa altı kablo düzenleyici |
| Ürün malzemesi | Tamamı metal çelik |
| Ürün Boyutu | 360*160*130MM(Uzunluk * Genişlik * Yükseklik) |
| Başvuru | Ofis/çalışma alanı/Toplantı odası/bilgisayar odaları/Oyun odası |