| نام محصول | گیره برق میز |
|---|---|
| گواهی | UL |
| مواد | شیشه گرم + مواد Abs مقاوم در برابر آتش |
| اندازه سوراخ | قطر 80 میلی متر |
| از آکادمی استفاده کنید | متناسب با اکثر میزها و میزها، کاناپه، مبل، هر گونه مبلمان در دفتر، خانه، مدرسه، هتل، تجاری |
| نام محصول | نوار تغذیه توکار چرخان با شارژ بی سیم |
|---|---|
| گواهی | UL |
| مواد | شیشه گرم + مواد Abs مقاوم در برابر آتش |
| اندازه سوراخ | قطر 80 میلی متر |
| از آکادمی استفاده کنید | متناسب با اکثر میزها و میزها، کاناپه، مبل، هر گونه مبلمان در دفتر، خانه، مدرسه، هتل، تجاری |
| نام محصول | پد شارژ بی سیم Qi |
|---|---|
| گواهی | CE ROHS |
| مواد | شیشه گرم + مواد Abs مقاوم در برابر آتش |
| اندازه سوراخ | قطر 82 میلی متر |
| از آکادمی استفاده کنید | متناسب با اکثر میزها و میزها، کاناپه، مبل، هر گونه مبلمان در دفتر، خانه، مدرسه، هتل، تجاری |
| نام مورد | سوکت تعبیه شده رومیزی به سبک مدرن |
|---|---|
| بیشترین ویژگی | 2 خروجی شوکو 3 پورت USB 20W + LAN + HDMI مواد محفظه |
| مصالح خانه | صفحه روکش آلیاژی + پایه فولادی |
| اندازه محصول | 210 میلی متر (طول) × 129 میلی متر (عرض) × 102 میلی متر (ارتفاع) |
| اندازه سوراخ | 197*117 میلی متر |
| نام محصول | مرکز برق مبلمان |
|---|---|
| گواهی | CE ROHS |
| مواد | شیشه گرم + مواد Abs مقاوم در برابر آتش |
| اندازه سوراخ | قطر 82 میلی متر |
| از آکادمی استفاده کنید | متناسب با اکثر میزها و میزها، کاناپه، مبل، هر گونه مبلمان در دفتر، خانه، مدرسه، هتل، تجاری |
| نام محصول | جعبه سوکت پاپ آپ چند منظوره |
|---|---|
| ویژگی اصلی | 2 پریز استرالیا + شارژ USB 20 واتی |
| مصالح خانه | صفحه روکش آلیاژی + پایه فولادی |
| اندازه محصول | 265 (طول) * 118 (عرض) * 68 (ارتفاع) میلی متر |
| اندازه سوراخ | 225*112 میلی متر |
| مورد محصول | سوکت پاپ آپ برج جمع شونده |
|---|---|
| تنظیمات | 3 پریز آمریکایی + شارژ 20 واتی USB+C + مخفی قابل جمع شدن |
| مواد | قاب ماژول پوسته آلیاژی + ABS |
| وضعیت باز کردن | Ø80 × 347mm (ارتفاع در حالت باز) |
| اندازه سوراخ | ∅62 میلی متر |
| نام مورد | پنل اتصال دسکتاپ اتاق کنفرانس |
|---|---|
| بیشترین ویژگی | 2 سوکت نوع G + شارژ 10 واتی USB + 1 CAT6 RJ45 |
| مصالح خانه | صفحه روکش آلیاژی + پایه فولادی |
| اندازه محصول | 265 میلی متر (طول) × 130 میلی متر (عرض) × 125 میلی متر (ارتفاع) |
| اندازه سوراخ | 225*112 میلی متر |
| نام مورد | جعبه برق چند رسانه ای تعبیه شده |
|---|---|
| بیشترین ویژگی | 2 سوکت نوع G 13A + شارژ 20W USB A/C + 1 CAT6 RJ45 + 1 HDMI |
| مصالح خانه | صفحه روکش آلیاژی + پایه فولادی |
| اندازه محصول | 265 میلی متر (طول) × 130 میلی متر (عرض) × 125 میلی متر (ارتفاع) |
| اندازه سوراخ | 225*112 میلی متر |
| نام محصول | سینی مدیریت کابل مخفی زیر میز |
|---|---|
| توابع | سازمان دهنده کابل زیر میز |
| مواد محصول | تمام استیل فلزی |
| اندازه محصول | 360*160*130 میلیمتر (طول* عرض * ارتفاع) |
| برنامه | دفتر / فضای کاری / اتاق جلسه / اتاق های کامپیوتر / اتاق بازی |