| Productnaam | bureau stroomdoorvoer |
|---|---|
| Certificering | UL |
| Materiaal | Topgetemperd glas + brandwerend Abs-materiaal |
| gatgrootte | 80 mm Dia |
| Gebruik accessie | Past op de meeste bureaus en tafels, banken, banken, alle meubels op kantoor, thuis, school, hotel, |
| Productnaam | Gedraaide inbouwstekkerdoos met draadloos opladen |
|---|---|
| Certificering | UL |
| Materiaal | Topgetemperd glas + brandwerend Abs-materiaal |
| gatgrootte | 80 mm Dia |
| Gebruik accessie | Past op de meeste bureaus en tafels, banken, banken, alle meubels op kantoor, thuis, school, hotel, |
| Productnaam | Qi draadloos oplaadpad |
|---|---|
| Certificering | CE ROHS |
| Materiaal | Topgetemperd glas + brandwerend Abs-materiaal |
| gatgrootte | 82 mm diameter |
| Gebruik accessie | Past op de meeste bureaus en tafels, banken, banken, alle meubels op kantoor, thuis, school, hotel, |
| Artikelnaam | Moderne desktop ingebedde socket |
|---|---|
| De meeste functies | 2 schuko-uitgangen USB 3 poorten 20W + LAN + HDMI Materiaal behuizing |
| Huismateriaal | Gelegeerde frontplaat + stalen basis |
| Productgrootte | 210 mm (lengte) × 129 mm (breedte) × 102 mm (hoogte) |
| gatgrootte | 197*117mm |
| Productnaam | Meubelkrachthub |
|---|---|
| Certificering | CE ROHS |
| Materiaal | Topgetemperd glas + brandwerend Abs-materiaal |
| gatgrootte | 82 mm diameter |
| Gebruik accessie | Past op de meeste bureaus en tafels, banken, banken, alle meubels op kantoor, thuis, school, hotel, |
| Productnaam | Multifunctionele pop-up stopcontactdoos |
|---|---|
| Belangrijkste kenmerk | 2 Australische stopcontacten + USB-oplading van 20 W |
| Huismateriaal | Gelegeerde frontplaat + stalen basis |
| Productgrootte | 265 (lengte) * 118 (breedte) * 68 (hoogte) mm |
| gatgrootte | 225*112mm |
| Productitem | Uittrekbare toren pop-up stopcontact |
|---|---|
| Configuraties | 3 Amerikaanse stopcontacten + 20W USB+C Charge + intrekbaar verborgen |
| Materiaal | Aalloy schaal + ABS-moduleframe |
| Openstatus | Ø80 × 347 mm (hoogte in open status) |
| gatgrootte | ∅62mm |
| Artikelnaam | Vergaderruimte Desktop-verbindingspaneel |
|---|---|
| De meeste functies | 2 Type G-aansluitingen + 10W USB-oplading +1 CAT6 RJ45 |
| Huismateriaal | Gelegeerde frontplaat + stalen basis |
| Productgrootte | 265 mm (lengte) × 130 mm (breedte) × 125 mm (hoogte) |
| gatgrootte | 225*112mm |
| Artikelnaam | Ingebouwde multimedia-powerbox |
|---|---|
| De meeste functies | 2 Type G-aansluitingen 13A + 20W USB A/C opladen +1 CAT6 RJ45+ 1 HDMI |
| Huismateriaal | Gelegeerde frontplaat + stalen basis |
| Productgrootte | 265 mm (lengte) × 130 mm (breedte) × 125 mm (hoogte) |
| gatgrootte | 225*112mm |
| Productnaam | Verborgen kabelgoot onder het bureau |
|---|---|
| Functies | Kabelorganizer voor onder het bureau |
| Productmateriaal | Geheel metaal staal |
| Productgrootte | 360*160*130MM (Lengte* Breedte * Hoogte) |
| Sollicitatie | Kantoor/werkruimte/Vergaderruimte/pc kamers/Speelkamer |