| Όνομα προϊόντος | ηλεκτρικός δακτύλιος γραφείου |
|---|---|
| Πιστοποίηση | UL |
| Υλικό | Κορυφαίο εύκρατο γυαλί + πυρίμαχο υλικό Abs |
| μέγεθος τρύπας | 80 mm διάσταση |
| Χρησιμοποιήστε ακαζόν | Ταιριάζει στα περισσότερα γραφεία και τραπέζια, καναπέ, καναπέ, έπιπλα γραφείου, σπίτι, σχολείο, ξεν |
| Όνομα προϊόντος | Περιστρεφόμενο χωνευτό πολύπριζο με ασύρματη φόρτιση |
|---|---|
| Πιστοποίηση | UL |
| Υλικό | Κορυφαίο εύκρατο γυαλί + πυρίμαχο υλικό Abs |
| μέγεθος τρύπας | 80 mm διάσταση |
| Χρησιμοποιήστε ακαζόν | Ταιριάζει στα περισσότερα γραφεία και τραπέζια, καναπέ, καναπέ, έπιπλα γραφείου, σπίτι, σχολείο, ξεν |
| Όνομα προϊόντος | ασύρματη πλακέτα φόρτισης qi |
|---|---|
| Πιστοποίηση | CE ROHS |
| Υλικό | Κορυφαίο εύκρατο γυαλί + πυρίμαχο υλικό Abs |
| μέγεθος τρύπας | Διάμετρος 82mm |
| Χρησιμοποιήστε ακαζόν | Ταιριάζει στα περισσότερα γραφεία και τραπέζια, καναπέ, καναπέ, έπιπλα γραφείου, σπίτι, σχολείο, ξεν |
| Όνομα αντικειμένου | Ενσωματωμένη υποδοχή επιφάνειας εργασίας μοντέρνου στυλ |
|---|---|
| Τα περισσότερα χαρακτηριστικά | 2 πρίζες schuko 3 θύρες USB 20W + LAN + HDMI Υλικό περιβλήματος |
| Υλικό σπιτιών | Πρόσοψη από κράμα + βάση από χάλυβα |
| Μέγεθος προϊόντος | 210 mm (Μήκος) × 129 mm (Πλάτος) × 102 mm (Ύψος) |
| μέγεθος τρύπας | 197*117 χλστ |
| Όνομα προϊόντος | Furniture Power Hub |
|---|---|
| Πιστοποίηση | CE ROHS |
| Υλικό | Κορυφαίο εύκρατο γυαλί + πυρίμαχο υλικό Abs |
| μέγεθος τρύπας | Διάμετρος 82mm |
| Χρησιμοποιήστε ακαζόν | Ταιριάζει στα περισσότερα γραφεία και τραπέζια, καναπέ, καναπέ, έπιπλα γραφείου, σπίτι, σχολείο, ξεν |
| Όνομα προϊόντος | Πολυλειτουργικό Pop Up Socket Box |
|---|---|
| Κύριο χαρακτηριστικό | 2 πρίζες στην Αυστραλία + χρέωση 20W usb |
| Υλικό σπιτιών | Πρόσοψη από κράμα + βάση από χάλυβα |
| Μέγεθος προϊόντος | 265(Μήκος)*118(πλάτος)*68(ύψος)χιλ |
| μέγεθος τρύπας | 225*112 χλστ |
| Στοιχείο προϊόντος | Αναδιπλούμενη αναδυόμενη πρίζα πύργου |
|---|---|
| Διαμορφώσεις | 3 αμερικανικές πρίζες + 20W USB+C Charge + αναδιπλούμενο κρυφό |
| Υλικό | Πλαίσιο μονάδας Aalloy shell+ ABS |
| Ανοιχτή κατάσταση | Ø80 × 347 mm (Ύψος σε ανοιχτή κατάσταση) |
| μέγεθος τρύπας | ∅62 mm |
| Όνομα αντικειμένου | Πίνακας σύνδεσης επιφάνειας εργασίας αίθουσας συνεδριάσεων |
|---|---|
| Τα περισσότερα χαρακτηριστικά | 2 πρίζες τύπου G + φόρτιση 10W USB +1 CAT6 RJ45 |
| Υλικό σπιτιών | Πρόσοψη από κράμα + βάση από χάλυβα |
| Μέγεθος προϊόντος | 265 mm (Μήκος) × 130 mm (Πλάτος) × 125 mm (Ύψος) |
| μέγεθος τρύπας | 225*112 χλστ |
| Όνομα αντικειμένου | Ενσωματωμένο Multimedia Power Box |
|---|---|
| Τα περισσότερα χαρακτηριστικά | 2 πρίζες τύπου G 13A + 20W USB A/C φόρτιση +1 CAT6 RJ45+ 1 HDMI |
| Υλικό σπιτιών | Πρόσοψη από κράμα + βάση από χάλυβα |
| Μέγεθος προϊόντος | 265 mm (Μήκος) × 130 mm (Πλάτος) × 125 mm (Ύψος) |
| μέγεθος τρύπας | 225*112 χλστ |
| Όνομα προϊόντος | Κρυφός δίσκος διαχείρισης καλωδίων κάτω από το γραφείο |
|---|---|
| Λειτουργίες | Οργανωτής καλωδίων κάτω από το γραφείο |
| Υλικό προϊόντος | Εξολοκλήρου μεταλλικό ατσάλι |
| Μέγεθος προϊόντος | 360*160*130mm (Μήκος* Πλάτος * Ύψος) |
| Εφαρμογή | Γραφείο/χώρος εργασίας/Αίθουσα συσκέψεων/αίθουσες υπολογιστή/Αίθουσα παιχνιδιών |