| Product Name | Desk Power Grommet |
|---|---|
| Certification | UL |
| Material | Top Temperataed Glass+fire Resistant Abs Material |
| Hole Size | 80mm Dia |
| Use Accassion | Fits Most Desks And Tables,couch,sofa, Any Furnitures In Office,home,school,hotel,commerical |
| Product Name | Rotated Recessed Power Strip With Wireless Charge |
|---|---|
| Certification | UL |
| Material | Top Temperataed Glass+fire Resistant Abs Material |
| Hole Size | 80mm Dia |
| Use Accassion | Fits Most Desks And Tables,couch,sofa, Any Furnitures In Office,home,school,hotel,commerical |
| Product Name | Qi Wireless Charging Pad |
|---|---|
| Certification | CE ROHS |
| Material | Top Temperataed Glass+fire Resistant Abs Material |
| Hole Size | 82mm Dia |
| Use Accassion | Fits Most Desks And Tables,couch,sofa, Any Furnitures In Office,home,school,hotel,commerical |
| Item Name | Modern Style Desktop Embedded Socket |
|---|---|
| Most Feature | 2 Schuko Outlets USB 3 Ports 20W + LAN + HDMI Housing Material |
| House Material | Alloy Faceplate+ Steel Base |
| Product Size | 210mm (Length) × 129mm (Width) × 102mm (Height) |
| Hole Size | 197*117mm |
| Product Name | Furniture Power Hub |
|---|---|
| Certification | CE ROHS |
| Material | Top Temperataed Glass+fire Resistant Abs Material |
| Hole Size | 82mm Dia |
| Use Accassion | Fits Most Desks And Tables,couch,sofa, Any Furnitures In Office,home,school,hotel,commerical |
| Product Name | Multi Functional Pop Up Socket Box |
|---|---|
| Main Feature | 2 Australian Outlets+ 20W Usb Charge |
| House Material | Alloy Faceplate+ Steel Base |
| Product Size | 265(Length)*118(width)*68(height)mm |
| Hole Size | 225*112mm |
| Product Item | Retractable Tower Pop Up Power Socket |
|---|---|
| Configurations | 3 American Outlets + 20W USB+C Charge + Retractable Hidden |
| Material | Aalloy Shell+ ABS Module Frame |
| Open Status | Ø80 × 347mm (Height In Open Status) |
| Hole Size | ∅62mm |
| Item Name | Conference Room Desktop Connection Panel |
|---|---|
| Most Feature | 2 Type G Sockets + 10W USB Charge +1 CAT6 RJ45 |
| House Material | Alloy Faceplate+ Steel Base |
| Product Size | 265mm (Length) × 130mm (Width) × 125mm (Height) |
| Hole Size | 225*112mm |
| Item Name | Embedded Multimedia Power Box |
|---|---|
| Most Feature | 2 Type G Sockets 13A + 20W USB A/C Charge +1 CAT6 RJ45+ 1 HDMI |
| House Material | Alloy Faceplate+ Steel Base |
| Product Size | 265mm (Length) × 130mm (Width) × 125mm (Height) |
| Hole Size | 225*112mm |
| Product Name | Under-Desk Hidden Cable Management Tray |
|---|---|
| Functions | Under Desk Cable Organizer |
| Product Material | All Metal Steel |
| Product Size | 360*160*130MM(Length* Width * Height) |
| Application | Office/workspace/Meeting Room/pc Rooms/Gaming Room |