| Product Name | Conference Table Connectivity Box |
|---|---|
| Functions | 1 Universal Outlets+20W USB Charging + 3 Cable Through Hole+ RJ45 Network + HDMI + USB3.0 Data+ Type C Data |
| Product Material | Alloy Face Plate+ Metal Base |
| Product Size | Top Panel ∅166mm * Height 183mm |
| Hole Size | ∅152mm |
| Product Name | Table Slide Cover Socket Box |
|---|---|
| Functions | 15W QI Charger+ 2 Universal Outlets+ 20W USB+ LAN + HDMI Coupler |
| Product Material | Alloy Face Plate+ Metal Base |
| Product Size | 332*68mm |
| Hole Size | 350*100*62mm |
| Product Item | Retractable Tower Pop Up Power Socket |
|---|---|
| Configurations | 3 British UK Outlets+ 20W USB-C Charge + Retractable Hidden Design |
| Material | Alloy Shell+ ABS Module Frame |
| Open Status | Ø80 × 347mm (Height In Open Status) |
| Hole Size | ∅62mm |
| Product Name | Conference Electrical Cubby Box |
|---|---|
| Functions | 2 Universal Outlets+ 20W USB Charging + 6 Cable Through Hole |
| Product Material | Alloy Face Plate+ Metal Base |
| Product Size | 266(Length)*130(width)*128(height)mm |
| Hole Size | 256*117mm |