| Όνομα προϊόντος | Κουτί συνδεσιμότητας τραπεζιού συνεδριάσεων |
|---|---|
| Λειτουργίες | 1 πρίζες γενικής χρήσης + φόρτιση USB 20 W + 3 καλώδιο μέσω οπής + δίκτυο RJ45 + HDMI + δεδομένα USB |
| Υλικό προϊόντος | πλάκα πρόσοψης από κράμα + μεταλλική βάση |
| Μέγεθος προϊόντος | Πάνω πάνελ ∅166mm * Ύψος 183mm |
| μέγεθος τρύπας | ∅152 χλστ |
| Όνομα προϊόντος | Κουτί υποδοχής καλύμματος τραπεζιού |
|---|---|
| Λειτουργίες | Φορτιστής 15W QI+ 2 πρίζες γενικής χρήσης+ 20W USB+ LAN + ζεύκτης HDMI |
| Υλικό προϊόντος | πλάκα πρόσοψης από κράμα + μεταλλική βάση |
| Μέγεθος προϊόντος | 332*68 χλστ |
| Μέγεθος τρύπας | 350*100*62 χλστ |
| Στοιχείο προϊόντος | Αναδιπλούμενη αναδυόμενη πρίζα πύργου |
|---|---|
| Διαμορφώσεις | 3 βρετανικές πρίζες στο Ηνωμένο Βασίλειο + Φόρτιση 20W USB-C + αναδιπλούμενο κρυφό σχέδιο |
| Υλικό | Πλαίσιο μονάδας κελύφους κράματος+ ABS |
| Ανοιχτή κατάσταση | Ø80 × 347 mm (Ύψος σε ανοιχτή κατάσταση) |
| μέγεθος τρύπας | ∅62 mm |
| Όνομα προϊόντος | Συνεδριακό Ηλεκτρικό Κουτί Cubby |
|---|---|
| Λειτουργίες | 2 πρίζες γενικής χρήσης + φόρτιση USB 20W + 6 καλώδια με οπή |
| Υλικό προϊόντος | πλάκα πρόσοψης από κράμα + μεταλλική βάση |
| Μέγεθος προϊόντος | 266(Μήκος)*130(πλάτος)*128(ύψος)χιλ |
| μέγεθος τρύπας | 256*117 χλστ |