| Nazwa produktu | Skrzynka przyłączeniowa do stołu konferencyjnego |
|---|---|
| Funkcje | 1 gniazda uniwersalne + ładowanie USB 20 W + 3 kable przelotowe + sieć RJ45 + HDMI + dane USB3.0 + d |
| Materiał produktu | płyta czołowa ze stopu + metalowa podstawa |
| Rozmiar produktu | Panel górny ∅166mm * Wysokość 183mm |
| rozmiar otworu | ∅152mm |
| Nazwa produktu | Skrzynka gniazdowa z przesuwaną osłoną stołu |
|---|---|
| Funkcje | Ładowarka QI 15W + 2 gniazda uniwersalne + USB 20W + LAN + złącze HDMI |
| Materiał produktu | płyta czołowa ze stopu + metalowa podstawa |
| Rozmiar produktu | 332*68mm |
| Rozmiar dziury | 350*100*62mm |
| Pozycja produktu | Wysuwane gniazdo zasilania w kształcie wieży |
|---|---|
| Konfiguracje | 3 gniazdka w Wielkiej Brytanii + ładowanie USB-C 20 W + wysuwana, ukryta konstrukcja |
| Tworzywo | Obudowa ze stopu + rama modułu ABS |
| Stan otwarty | Ø80 × 347 mm (wysokość w stanie otwartym) |
| rozmiar otworu | ∅62mm |
| Nazwa produktu | Konferencyjna skrzynka elektryczna |
|---|---|
| Funkcje | 2 gniazda uniwersalne + ładowanie USB 20W + 6 otworów na kable |
| Materiał produktu | płyta czołowa ze stopu + metalowa podstawa |
| Rozmiar produktu | 266 (długość) * 130 (szerokość) * 128 (wysokość) mm |
| rozmiar otworu | 256*117mm |