| Nazwa produktu | przelotka zasilania biurka |
|---|---|
| Orzecznictwo | UL |
| Tworzywo | Górne szkło hartowane + ognioodporny materiał ABS |
| rozmiar otworu | Średnica 80 mm |
| Użyj agresji | Pasuje do większości biurek i stołów, kanap, sof, wszelkich mebli w biurze, domu, szkole, hotelu, ha |
| Nazwa produktu | Obrócona wpuszczana listwa zasilająca z ładowaniem bezprzewodowym |
|---|---|
| Orzecznictwo | UL |
| Tworzywo | Górne szkło hartowane + ognioodporny materiał ABS |
| rozmiar otworu | Średnica 80 mm |
| Użyj agresji | Pasuje do większości biurek i stołów, kanap, sof, wszelkich mebli w biurze, domu, szkole, hotelu, ha |
| Nazwa produktu | Bezprzewodowa podkładka ładująca Qi |
|---|---|
| Orzecznictwo | CE ROHS |
| Tworzywo | Górne szkło hartowane + ognioodporny materiał ABS |
| rozmiar otworu | Średnica 82 mm |
| Użyj agresji | Pasuje do większości biurek i stołów, kanap, sof, wszelkich mebli w biurze, domu, szkole, hotelu, ha |
| Nazwa przedmiotu | Wbudowane gniazdo do komputerów stacjonarnych w nowoczesnym stylu |
|---|---|
| Większość funkcji | 2 gniazda Schuko 3 porty USB 20W + LAN + HDMI Materiał obudowy |
| Materiał domu | Płyta czołowa ze stopu + stalowa podstawa |
| Rozmiar produktu | 210 mm (długość) × 129 mm (szerokość) × 102 mm (wysokość) |
| rozmiar otworu | 197*117mm |
| Nazwa produktu | Hub zasilania mebli |
|---|---|
| Orzecznictwo | CE ROHS |
| Tworzywo | Górne szkło hartowane + ognioodporny materiał ABS |
| rozmiar otworu | Średnica 82 mm |
| Użyj agresji | Pasuje do większości biurek i stołów, kanap, sof, wszelkich mebli w biurze, domu, szkole, hotelu, ha |
| Nazwa produktu | Wielofunkcyjna, wysuwana skrzynka na gniazda |
|---|---|
| Główna cecha | 2 gniazdka australijskie + ładowanie przez USB 20 W |
| Materiał domu | Płyta czołowa ze stopu + stalowa podstawa |
| Rozmiar produktu | 265 (długość) * 118 (szerokość) * 68 (wysokość) mm |
| rozmiar otworu | 225*112mm |
| Pozycja produktu | Wysuwane gniazdo zasilania w kształcie wieży |
|---|---|
| Konfiguracje | 3 amerykańskie gniazdka + 20W USB+C Charge + chowany, ukryty |
| Tworzywo | Skorupa ze stopu + rama modułu ABS |
| Stan otwarty | Ø80 × 347 mm (wysokość w stanie otwartym) |
| rozmiar otworu | ∅62mm |
| Nazwa przedmiotu | Panel przyłączeniowy do pulpitu w sali konferencyjnej |
|---|---|
| Większość funkcji | 2 gniazda typu G + ładowanie USB 10 W + 1 RJ45 CAT6 |
| Materiał domu | Płyta czołowa ze stopu + stalowa podstawa |
| Rozmiar produktu | 265 mm (długość) × 130 mm (szerokość) × 125 mm (wysokość) |
| rozmiar otworu | 225*112mm |
| Nazwa przedmiotu | Wbudowany multimedialny moduł zasilający |
|---|---|
| Większość funkcji | 2 gniazda typu G 13A + 20W USB A/C do ładowania +1 CAT6 RJ45+ 1 HDMI |
| Materiał domu | Płyta czołowa ze stopu + stalowa podstawa |
| Rozmiar produktu | 265 mm (długość) × 130 mm (szerokość) × 125 mm (wysokość) |
| rozmiar otworu | 225*112mm |
| Nazwa produktu | Ukryta pod biurkiem taca na kable |
|---|---|
| Funkcje | Organizator kabli pod biurkiem |
| Materiał produktu | Całość ze stali metalowej |
| Rozmiar produktu | 360*160*130MM (długość* szerokość* wysokość) |
| Aplikacja | Biuro/przestrzeń do pracy/sala konferencyjna/pokoje komputerowe/sala gier |